RELLA HAKKINDA

2007'den beri, tasarım ve yazılımlarımızla kendini geliştirmek isteyen markalara eşlik ediyoruz. Geleceğe öncülük edecek hayalleri, disiplin ve tecrübeyle hayata geçiriyoruz. Bunu yapıyoruz!

Rella Dijital Ajans Bilişim ve Tic. A.Ş., 10 yılı aşkın süredir çeşitli marka, birey veya kurumlara hizmet vermekte olan genç ve yaratıcı ekibiyle, sizleri farklılıklar dünyası ile tanıştırıyor.

"Her işin bir bileni var" mantığıyla çalışmalarına devam eden Rella Medya gelecek planlamasını profesyonel danışmanlarla yapmaktadır. Güven ve kalite prensiplerinden vazgeçmeyerek, sağlam adımlarla online ve dijital ortamda geniş ürün profili ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizden kurumsal veya bireysel olarak yararlanabilmeniz için, web@rellamedya.com adresine eposta gönderebilirsiniz veya iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

VİZYON

Ülkemiz başta olmak üzere, nitelikli işler yaparak sektörde ilk sırada yer almak, güven ve kaliteden ödün vermeden uluslararası kuruluş olmak.

MİSYON

Online ve dijital ortamlarda, güven ve kaliteden ödün vermeden, bireylerin veya kurumların istedikleri yönde gelişmesini sağlamak ve değer katmaktır.

HEDEFLERİMİZ

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda akılcı çözümler bulmak görevini üstlendik. Çözümlerimizi, son teknoloji yazılım dillerini ve programları kullanarak online ortama taşıyoruz.

Yaptığımız projelerin sürekli arkasında duruyoruz ve siz istediğiniz sürece en etkili yolu göstermeye devam ediyoruz.

Hedefimiz, projelerinizi hayata geçirirken sürekli yanınızda olmak ve en doğru adımı atmanızda yardımcı olmak.

İŞLERİMİZDEN

kayla-gurme-web-sitesi

KAYLA GURME WEB SİTESİ

kaylagurme.com Web Sitesi Tasarımı ve yazılımı Rel

odmtech

ODMTECH

Odmtech Web Sitesi Tasarımı Rella Dijital Ajans t

can-gyd-web-sitesi

CAN GYD WEB SİTESİ

Can Gyd Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı Rella Diji