HİZMETLERİMİZ

YAZILIM GELİŞTİRME

Günümüzün ve geleceğimizin vazgeçilmezi olan web tabanlı yazılımlar konusunda siz müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz. Web tabanlı yazılım nedir? İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerde kullanabileceğiniz yazılımlar olarak açıklanabilir. Yaptığımız yazılımlar sayesinde program kurmanıza gerek kalmaz, internette herhangi bir sayfaya giriş yapıyormuş gibi size özel yazılan programınıza giriş yapıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Projeleri yaparken güncel ve güvenli yazılım dillerini kullanıyoruz. Bu sayede hem günümüz yazılım dili teknolojisine bağlı kalmış oluyorsunuz hem de güvenlikten ödün vermeden gönül rahatlığıyla programınızı kullanabiliyorsunuz.

Online yazılımlar ile veri kaybına son! Verileriniz, sizin için temin edilen serverlar üzerinde tutulur. Bu sayede programdan koptuğunuzda, bilgisayarınız hasar aldığında, internet problemi gibi sorunlar yaşadığınızda verileriniz kaybolmaz. Sizin için temin edilen serverlar, elektrik kesintisi olmayan, klimalı, tozdan şoktan korunan kabinler içerisinde server merkezimizde bulunmaktadır. İnternet bağlantısı Türkiye'de sağlanabilecek en hızlı bağlantıya sahiptir ve yedek bağlantılarla desteklenmektedir.

Web tabanlı yazılımlar tamamıyla sizin istediğiniz işlevi karşılar ve size özel olarak geliştirilir. Talebinize göre istediğiniz zaman geliştirilebilir veya eklentiler yapılabilir. Sağladığı esneklik sayesinde de fazlasıyla tercih edilmektedir. Hazır yazılımlara çok yüksek bütçeler ayırılıyor fakat belirli bir bölüm kullanılıyor. Ücretsiz uygulamalar tam olarak ihtiyacı karşılamıyor. İşte tam bu noktada özel yazılımlar devreye giriyor ve firmalar tarafından tercih ediliyor.

SİZİ ARAYALIM 

İŞLERİMİZDEN

pitane-web-sitesi

PİTANE WEB SİTESİ

Pitane.com.tr Web Sitesi Tasarımı ve yazılımı Rell

aci-emlak-web-sitesi

AÇI EMLAK WEB SİTESİ

Açı Emlak Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı Rella Di

tiyatronet-web-sitesi

TİYATRONET WEB SİTESİ

Tiyatronet.com Web Sitesi Tasarımı Rella Dijital A