Hizmetlerimiz

BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE GENİŞ HİZMET YELPAZESİ

WEB SİTESİ


Rella Medya olarak düşlerinize tercüman oluyoruz. Yaptığımız toplantıda siz hayallerinizi anlatıyorsunuz bizde tasarıma döküyoruz. Akabinde sözleşmemizi yapıyoruz ve en kısa sürede web sitesi ile alakalı doneleri sizden almak üzere yanınızdan ayrılıyoruz.


Tasarımı istediğiniz/beğendiğiniz şekilde tamamladıktan sonra arayüz kodlamasına geçiliyor. Arayüz kodlamasında web tasarımınız yazılıma hazır hale getiriliyor.


İşte beklenen sonuç! Arayüz kodlaması profesyonel yazılımcı arkadaşlarımız tarafından yazılma dökülüyor ve beraber belirlediğimiz domain(ler) üzerinden yayına alınıyor. Verdiğiniz donelerin siteye girişi yapılıyor. Seçiminize göre yönetim paneli sistemide bu bölümde hayata geçiriliyor. Bu aşamaların hepsini size verdiğimiz test linki üzerinden takip edebiliyorsunuz.

WEB TABANLI YAZILIMLAR


Günümüzün ve geleceğimizin vazgeçilmezi olan yazılımların web tabanlı olması konusunda siz müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz. Yazılımlar yapılırken ASP.NET C# yazılım dili kullanılıyor.


Günümüz internet bağlantıları ve bilgisayar sistemleri web tabanlı yazılımlarda oldukça başarılı çalışıyor. Peki nedir yazılımların web tabanlı olmasının artıları?


-Programa uzaktan erişim. İnternetin olduğu her yerden programa giriş yapıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


-Çok kullanıcılı programlarda, tek bir yerden program ile ilgili güncelleme yapıp tüm kullanıcılara yansıtabilirsiniz.


-İstediğiniz kullanıcıların kullanım haklarına müdehale edebilirsiniz


-Link üzerinden çalışan programlar kurulum gerektirmez. Göndereceğimiz link üzerinden giriş yapıp program kullanılmaya başlanabilir.


-Verileriniz, sizin için belirlediğimiz serverlar üzerinde barındırılacağı için bilgisayarınızın başına herhangi bir şey geldiğinde, internetinizde problem olduğunda v.b. problemler yaşandığında kesinlikle veri kaybı yaşamazsınız. Verileriniz, uzun süre elektrik desteği sağlayan jeneratörlerin bulunduğu, klimalı, tozdan korunan kabinlerin içinde bulunan serverlarımızda barındırılmaktadır. Serverlarımızın internet hızları Türkiye'de ki en hızlı internet bağlantısını sahip ve herhangi bir problem olma ihtimaline karşılık yedek internet hatlarına sahip.


Web tabanlı programları tamamiyle firmanıza özel yapıyoruz. Program tamamlandıktan uzun zaman sonra bile istediğiniz güncelleme yapılabiliyor. Yazılımız size özel olarak tarafımızca barındırılıyor.

SOSYAL MEDYA ÇALIŞMALARI


Günümüz vazgeçilmezlerinden sosyal medya... Sosyal Medya konusunda istediğiniz soruyu gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Bıkmadan usanmadan size anlatacağız. Problemlerinize çözüm, projelerinize destek olacağız.


Sosyal medya çalışması yaparken ilk olarak sosyal mecralardaki firma hesaplarınız açılıyor. İzin verilen sitelerde tasarım giydirmeleri yapılıyor ve sosyal ağlar kullanıma hazır hale getiriliyor. Yapmış olduğumuz toplantı ile belirlediğimiz paylaşım planlamasına hızlıca geçiliyor ve canlılığınız sürekli korunuyor. Sizin adınıza haberler, görseller, hizmetler, referanslar v.b. bilgiler profesyonel bir şekilde paylaşılıyor. Bu sırada sektörünüze göre çeşitlilikler yaratılıyor ve sizin onayınıza sunuluyor.

QR BARKOD UYGULAMALARI


QR barkod uygulamaları hayatınızı kolaylaştırıp prestijinizi arttırmanız için birebir. Japon kökenli QR barkod sistemleri tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaştı ve yasal olarak bile kullanılmaya başlandı.


Rella Medya olarak QR kartvizit sistemlerinizi kuruyoruz. Sistem, kartvizitinizde yer alan QR barkodun okutulması ve şahıs kartvizit sayfanıza ulaşımınız şeklinde işliyor. Bizi, diğerlerinden ayıran nokta burası oluyor. Henüz dünyada bile nadir kullanılan bu sistemi Türkiye' de ilk olarak Hyundai firmasında uyguladık. Akabinde birçok firma ile çalışmamız oldu.


QR barkod sadece kartvizit konusunda değil birçok sektörde işlem görmekte. Size daha detaylı yardımcı olmamız için bize hedeflerinizi anlatmanız yeterli. QR barkod örneklerimiz için lütfen web@rellamedya.com veya 0216 337 99 44 numaraları telefonla bizimle iletişime geçin. QR Barkod fiyatları için tıklayın

ONLINE İTİBAR YÖNETİMİ


Sosyal Medya, SEO, Prestij, firmanızın online ortamdaki gidişhatı gibi birçok konuyu kaplayan online itibar yönetimi son dönemde fazlasıyla önem kazanmıştır. Online itibar yönetiminde firmanız tamamiyle ele alınır ve yapılan çalışmayla, takipçileriniz üzerinde istediğiniz etkiyi bırakmanız sağlanır.


Bu konunun önemini anlatabilecek en iyi örnek, artık dev firmaların online şikayetlere, yüzyüze veya telefonla gelen şikayetlerden daha hızlı cevap vermesi ve çözüm bulması verilebilir. Telefonla arayıp kimseye ulaşamazken veya birüsürü numara tuşlayarak vakit kaydı yaşarken, internet üzerinden usulüne uygun bir şekilde bildirilen şikayet sizi kurum veya kuruluşlarla hızlı bir şekilde iletişime geçirecektir.

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ


Fotoğraf ve video çekimleri ile firmanıza değer katıyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun olacak şekilde fotoğraf ve videolarınızı editleyerek çeşitli formatlarda ve büyüklüklerde teslim ediyoruz.


Günümüzde firmalar reklam çalışmalarında video içerikli siteleri ve televizyon reklamlarını yoğunlukla kullanıyorlar. Hazırlamış olduğumuz videoları şirket sunumlarınızda, TV ve dijital reklamlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI


Kurumsal kimlik firmalar için vazgeçilmezdir. Kurumsal kimlik sizi bütün bir şekilde yansıtır. Kurumsal kimlik çalışmasını bitirdikten sonra kurumsal kimliğinizi kitapçık formatında size teslim ediyoruz. Ayrıca CD olarak bütün kurumsal kimlik çalışmalarını siz değerli müşterimize gönderiyoruz. Özel bir isteğiniz olmaması durumunda kruumsal kimlik çalışmasının içeriğinde;

web sitesi yapan firmalar Logo çalışması (eğer mevcut değilse)
web sitesi yapan firmalar Kartvizit
web sitesi yapan firmalar DVD Kapak ve DVD Baskı
web sitesi yapan firmalar Zarf
web sitesi yapan firmalar Antetli kağıt
web sitesi yapan firmalar Kalem

tasarımları yapılmaktadır.

E-TİCARET KURULUM VE YÖNETİM


SEO ÇALIŞMALARI


PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ